O projektu

V Creative Space se zabýváme primárně 3D tiskem a výrobou modelů na zakázku. Dokážeme splnit téměř jakékoliv vaše přání a to v poměrně krátkém čase. Máte hotový model, který potřebujete vytisknout nebo máte zatím jen nápad, který byste rádi zrealizovali a nevíte jak na to? Rádi vám zdarma poradíme a probereme možnosti 3D tisku ať už osobně, po telefonu či e-mailu.

Creative Space nabízí také virtuální realitu. Přijďte vyzkoušet, jaké to je, stát se na chvíli opravdovým gangsterem či se ponořit do hlubin oceánu. Virtuální realita slibuje maximální požitek a díky 360° rozhledu a kinektickým ovladačům budete mít skutečný pocit, že se nacházíte na daném místě. Na výběr je z několika druhů her a simulací.

Disponujeme i zasedací místností, kterou je možné si pronajmout. Vhodné pro práci, porady, workshopy, semináře a další. Maximální kapacita je 20 lidí a cenu pronájmu za hodinu se dozvíte v našem ceníku

Jelikož se plánujeme neustále zlepšovat a rozšiřovat, jsme otevřeni mnoha formám spolupráce. Pokud máte o spolupráci s Creative Space zájem, neváhejte nás kontaktovat.