Menu

Marketing

Online/Offline, všude je fajn

Potřebujete pomoct s uvedením výrobku na trh, zvýšením povědomí o vaší firmě nebo reklamou? Najdeme pro vás to nejvhodnější řešení a pomůžeme přilákat co nejvíce zákazníků.

Jak to děláme?

Využíváme především ten nejefektivnější dosažitelný nástroj současnosti a to je internet. Vytvoříme vám online kampaň ušitou na míru vašim požadavkům. Při optimálních podmínkách vám dokážeme zajistit první místa v nejpoužívanějších vyhledávačích či nasbírat co nejvíce fanoušků vaší stránky na sociálních sítích.

Na online propagaci používáme především PPC reklamy, které přivedou na váš web nové zákazníky. Reklamy přesně zacílíme na zákazníky, kteří by mohli mít o váš produkt či službu zájem. Díky těm správným klíčovým slovům a reklamním textům, se budou vaše reklamy zobrazovat na prvních místech v nejpoužívanějších vyhledávačích. Využíváme i remarketingu, díky kterému se pomocí grafické reklamy připomínáme zákazníkům, kteří v minulosti navštívili vaše stránky, ale neuskutečnili “nákup”.

Jsme schopni zajistit věškerou propagaci i na sociálních sítích Facebook a Instagram. Kampaň za vás vytvoříme od uplného začátku a průběžně optimalizujeme, tak aby jste získávali ty nejlepší výsledky.

Offline propagace probíhá tvorbou kvalitních tiskovin a propagace v médiích a na veřejnosti.

Připravíme vám marketingovou kampaň od A až do Z.

Kontaktujte nás

Zašlete nám svůj dotaz a my Vám co nejrychleji odpovíme.


Creative Space

Adresa: Mečislavova 208/4, Praha 4

Tel: +420 725 987 109

Mail: informace@creative-space.cz

Otevírací doba:
po - pá: 10:00 - 18:00
so - ne (svátky): po dohodě

Sídlo

Stay Creative, s. r. o.

Na Hřebenech I. 1149/1

147 00 Praha 4

IČ: 28124391

Přidat soubor